روش دلبری | آشنایی با راه و شیوه های دلبری از مرد و زن را بیاموزید.

آشنا شدن با روش های دلبری کردن نقش بسیار مهمی در عمق بخشیدن به روابط زناشویی و پایدار ماندن زندگی مشترک دارد.

برای این که مهارت دلبری خودتان را تقویت کنید باید در ابتدا آگاهی خود را در مورد علایق همسرتان، خواسته ها و تمایلات او افزایش دهید هم چنین نیازهای عاطفی همسرتان را بشناسید تا بتوانید به خوبی آن ها را رفع کنید.

عوامل مختلفی در مهارت دلبری کردن از همسر تاثیرگذار می باشد اما مهم ترین آن می توان به برقراری رابطه جنسی اشاره نمود. برای مردان صمیمیت در روابط جنسی از اهمیت بسیاری برخودار است و این طریق می توانند به روابط عاطفی برسند.

در صورتی که با مهارت های دلبری و ظرافت های زنانه آشنا نباشید به مرور زمان زندگی شما به سمت یکنواختی و سردی روابط می رود که منجر به روابط فرازناشویی و حتی طلاق می شود.

در این شرایط برای این که از پیامدهای تلخ در روابط زناشویی جلوگیری کنید باید از مشاور جنسی کمک بگیرید تا در این زمینه اطلاعات کافی در اختیار شما بگذارد و آگاهی شما را افزایش دهد.

روش دلبری و راز دلبری از مردان

دلبری مهارتی است که برای جذب شوهر می توان به صورت کلامی و غیرکلامی مورد استفاده قرار گیرد، ابتدا باید تفاوت های زن و مرد را به خوبی بشناسید و از آن آگاه باشید تا بتوانید ارتباط خوبی با همسرتان برقرار کنید و نکات مهمی که باعث جذب شوهرتان می شود را بشناسید.

در صورتی که در مورد تفاوت های زن و مرد اطلاعاتی داشته باشید بسیاری از سوء برداشت ها از میان برداشته می شود و می توانید روابط خود را به درستی مدیریت کنید.

در ابتدا نقش شما به عنوان یک زن برای تداوم رابطه بسیار مهم است زیرا شما به دلیل مهارت های ارتباطی قوی تر بهتر از شوهرتان می توانید در جهت تولید عشق ماندگار و زیبا حرکت نمایید. ابراز عشق و علاقه در مردان به زمان بیشتری نیاز دارد و آن ها به مرور زمانی می توانند عواطف خود را در رابطه نشان دهند.

سوالات پرسیده شده: آموزش دلبری برای دوست پسر چگونه است؟

روش های دلبری از همسر

چگونه دلبری کنیم؟ در ادامه این مقاله به مهم ترین نکاتی که باعث دستیابی و تقویت مهارت دلبری می شود، اشاره می کنیم:

  1. از غر زدن و ایرادگیری های دائمی بپرهیزید

یکی از عواملی که باعث فراری دادن بسیاری از مردان می شود، ایرادگیری ها و سرزنش های مداوم زنان می باشد.

در صورتی که می خواهید در مورد مسئله ای با همسرتان حرف بزنید باید سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و زمانی بحث را شروع کنید که از لحاظ روحی آمادگی داشته باشید به عنوان مثال زمانی که همسرتان خسته از سرکار می آید و یا به تماشای برنامه ورزشی و یا اخبار می پردازد، وقت مناسبی نمی باشد.

  1. آراستگی و اهمیت دادن به ظاهر

روش های دلبری

اهمیت دادن به ظاهر به این معنا نیست که همیشه در حال آرایش باشید و هر ماه رنگ مویی خاص داشته و یا آن را عوض کنید، بلکه تمیز بودن و آراسته بودن بسیار مهم می باشد به طوری که همسرتان با دیدن شما لذت ببرد و دوست داشته باشد زمان بیشتری را با شما بگذراند.

از یکی از مهم ترین عواملی که باعث ترشح هورمون عشق یعنی اکسی توسین می شود می توان به جذابیت ظاهری اشاره نمود. پس آراستگی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

  1. برای دلبری کردن به همسرتان احترام بگذارید

مردان همیشه به دنبال موفقیت هستند تا از این طریق توجه و احترام دیگران را به دست آورند، پس برای مردان بسیار سخت است که عاشق زنی باشند که به او احترام نمی گذارد، یکی از راه ها برای دلبری کردن و جذب شوهر، احترام به همسر می باشد.

از این طریق همسرتان متوجه می شود که دوستش دارید و برای او ارزش قائل هستید، این ارتباط به مرور زمان به فرزندتان منتقل می شود و در این صورت خانواده موفق و شادی خواهید داشت.

  1. برقرار کردن تماس چشمی – چگونه برای مردان دلبری کنم؟

تماس چشمی بدون کلام و خیره شدن به چشم های همسرتان می تواند در جذب کردن شوهرتان موثر باشد به همین دلیل در زمان صحبت کردن سعی کنید به چشمان او خیره شوید.

زیرا برقرار کردن تماس چشمی باعث می شود تا صمیمیت میان زوجین افزایش یابد و روابط خوب و موثری با یکدیگر داشته باشند. در صورتی که شما با همسرتان تماس چشمی برقرار می کنید بخشی از مغز که مخصوص لذت بردن و پاداش است فعال می شود.

  1. نحوه بیان  احساسات در دلبری از شوهر

مردان معمولا گمان می کنند که نیازی نیست احساساتشان را بیان کنند و ابراز عشق نمایند و همین که با سخت کوشی برای خانواده شان کار و تلاش می کنند کافی می باشد.

به طور کلی آن ها علاقه شان را به صورت عملی با خرید کردن برای منزل یا تعمیر وسایل و رفع احتیاجات مادی نشان می دهند و بیان احساسات به صورت کلامی برای آن ها سخت است و ممکن است مدتی طول بکشد.

مهارت دلبری

در صورتی که شما مهارت های دلبری را یاد داشته باشید و به خوبی از آن ها استفاده کنید و بتوانید با کلام عشق و محبت خود را بیان کنید، هم چنین صمیمیت و تعهد خود را به همسرتان ثابت کنید، این مسیر برای همسرتان آسان تر و راحت تر می شود.

  1. برقراری روابط جنسی پرهیجان و آتشین برای دلبری کردن

بهترین راهی که می توانید به وسیله آن همسرتان را به خود جذب کنید تقویت رابطه جنسی با شوهرتان می باشد. تداوم یافتن روابط جنسی در طول زندگی زناشویی امری نیست که به سادگی محقق گردد.

مهم ترین مهارت دلبری کردن در بعد روابط جنسی و زناشویی نشان داده می شود. اگر در این مورد مهارت ندارید می توانید به مشاوره جنسی مراجعه کنید تا به تفاهم جنسی با همسرتان برسید و روابط آتشین و جذابی داشته باشید.

روش های دلبری

هم چنین با تنوع دادن به استایل رفتار جنسی خود می توانید به افزایش کیفیت رابطه جنسی خود کمک کنید، این عامل به شما کمک می کند تا همسرتان را راضی نگه دارید و هر چه بیشتر او را به خود علاقه مند کنید.

  1. پیام های عاشقانه برای همسرتان ارسال کنید

هنگامی که به همسرتان پیام می دهید به احتمال زیاد او فکر می کند که برای خرید منزل و یا یادآوری نکته ای به او پیام داده اید و در صورتی که ببیند پیام عاشقانه برای او فرستاده اید، بسیار خوشحال می شود و این امر بر روی روابط شما اثر می گذارد.

سعی کنید در پیام های خود دلبری کنید و مانند روزهای نخست حرف های عاشقانه بزنید هم چنین با صحبت های بی پروا و شیطنت های خاص و عاشقانه او را تحریک کنید تا به شما نزدیک شود. مطمئن باشید همسرتان این گونه پیام ها و رفتارهای عاشقانه را دوست دارد و به خوبی از آن ها استقبال می کند.

  1. برای دلبری کردن شوخ طبع باشید

زنانی که شوخ طبع هستند و شاد و بازیگوش به نظر می رسند، بیشتر می توانند برای همسرتان دلبری کنند، شوخ طبعی در مسائل جنسی هم می تواند وجود داشته باشد البته به میزان و حد شوخی توجه کنید و نباید به گونه ای باشد که دلخوری ایجاد کند.

در صورتی که به این نکات توجه کنید و سعی کنید آن ها را رعایت کنید ارتباط مستحکم تر و عاشقانه تری خواهید داشت. در واقع یکی از ویژگی هایی مورد علاقه مردان، شوخ طبعی زنان می باشد. سعی کنید از این ویژگی ها بیشترین بهره را ببرید در این صورت راحت تر خواهید توانست همسرتان را به سمت خود جذب کنید.

همیشه در دسترس بودن ممکن است باعث فراموشی ارزش وجودی شما شود به همین دلیل سعی کنید در برخی از مواقع از شریک عاطفی تان دور باشید، یک سفر کوتاه چند روزه بروید. دلتنگ شدن و دور بودن می تواند عطش وصل شما را بیشتر کند.

در این شرایط سعی کنید روابط عاطفی تان را از دور مدیریت کنید و وجه دیگری از روابط عاشقانه را تجربه نمایید.

روش دلبری از دختر

دلبری زنانه و دلبری دخترانه به دلبری پسرانه فرد دارد. دلبری پسرانه بیشتر شامل رفتارهای جذاب پسر می شود. مثلا اگر مردی به خواهد برای زن خود یک شخصیت دلبر باشد، باید روی جنبه های اقتدار، محبت و توجه سرمایه گذاری کند.

زنان از مردان با اقتدار، که در عین حال مهربان و سخاوتمند هستند خوششان می آید. موارد زیر رازهای دلبری است که کسی به شما نمی گوید.

۱-او را همانطور که هست بپذیر

یکی از راه های اصلی عاشق شدن یک زن زمانی است که می داند می تواند خودش به راحتی بروز دهد. پرهیز از تحقیر کردن و یادآوری هر چند وقت یک‌بار به او که چرا عاشق یک ویژگی خاص او هستید، می‌تواند به او کمک کند تا احساس راحتی، برای او ایجاد کند.

در حالی که ممکن است چیزهایی وجود داشته باشد که دوست داشته باشید او را برای رفاه خودش و برای رابطه تان بهبود ببخشید، این که به او بفهمانید که خوب را با بدی کنار می گذارید کمک زیادی به او می کند تا عشق را احساس کند.

۲-احساسات خود را بروز دهید.

برای اینکه واقعاً شما را دوست داشته باشد، یک زن باید بداند که شما در هسته خود کی هستید. اگر می خواهید او عاشق شما شود، باید در خلوت خود آسیب پذیری نشان دهید و احساسات خود را باز کنید. وقتی یک زن احساس شما را در موارد مختلف می داند و می فهمد، احساس می کند که با روح شما ارتباط دارد.

۳-او را اولویت اول خود قرار دهید.

بسیاری از زنان، حداقل در اکثر مواقع احساس می کنند که مهم ترین فرد زندگی شما هستند. اول قرار دادن او به معنای نادیده گرفتن همه دوستان و خانواده یا حتی خودتان نیست. این به معنای یافتن لحظاتی است که بتوانید نیازها، خواسته ها یا احساسات او را بر نیازهای خود ترجیح دهید. این نشان دادن از خودگذشتگی به او اجازه می‌دهد بفهمد که واقعاً برای شما مهم است و نشانه آن است که اگر تصمیم بگیرید که بچه دار شوید، روزی پدر و مادر خوبی خواهید شد.

۴-مطمئن و پرشور باشید

زنان نمی‌خواهند با مردان ناامنی که نیاز به مراقبت دائمی دارند، رابطه برقرار کنند، بنابراین به اینکه چه کسی هستید و چه می‌کنید مطمئن باشید. مرز باریکی بین اعتماد به نفس و تکبر وجود دارد، پس آرام قدم بردارید. یکی از راه‌های نشان دادن اعتماد به نفس از طریق اشتیاق است. دیدگاه شما برای زندگی و سرگرمی های خود به او نشان می دهد که ممکن است بین شما دو نفر شور و اشتیاق وجود داشته باشد.

۵-ابراز محبت مناسب

شما می توانید در رابطه زناشویی محبت خود را به روش های مختلف از آغوش گرفته تا بسته های مراقبت نشان دهید. شناخت خوب او به شما کمک می کند تا تعیین کنید چه نوع و سطح محبتی برای کمک به او برای احساس عشق به شما مناسب است. اگر او اعتماد به نفس کمی دارد و نیاز دارد دیگران عشق شما را ببینند، هر زمان که در جمع هستید دست او را بگیرید. اگر می‌دانید از این کار ناراحت می شود، این کار را هرگز انجام ندهید. این نشانه شناخت شما است.

۶-نشان دهید که قابل اعتماد هستید

زنان تا حدی برای داشتن یک شریک قابل اعتماد در زندگی روابط عشقی ایجاد می کنند تا به آنها کمک کند تا در زمان های دشوار سپری کنند. اگر او بداند که شما او را هنگام زمین خوردن بلند می کنید یا پشتیبان او هستید، قطعاً به شما عشق می ورزد. هنگامی که او درخواست کمک می کند با نگرش مثبت و روحیه ای مشتاق همراه باشید و برای نشان دادن قابل اعتماد و قابل اعتماد بودن خود، آن را دنبال کنید. این نیز باعث ایجاد احساس امنیت در رابطه و زندگی می شود.

۷-سخاوتمند و دلسوز خود را نشان دهید

مهم‌تر از همه، ویژگی‌هایی که زنان بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند مهربانی است. فرقی نمی‌کند با او، خانواده‌اش، غریبه‌ها یا حتی حیوانات مهربان باشید، به دنبال راه‌هایی باشید که نشان دهید به طور طبیعی متفکر هستید. سرمایه گذاری روزانه شما روی مهربانی به او نشان می دهد که زندگی با شما مثبت و پربار خواهد بود.

۸-وفادار بودن یک تکنیک دلبری برای دختر است.

روش های دلبری

اگر می خواهید زنی عاشق شما شود، وفادار بودن به او الزامی است. در مورد مرحله ای که رابطه شما در آن است و انتظارات از نظر منحصر به فرد بودن صحبت کنید. اگر انتظار او این است که شما با زنان دیگر معاشقه نمی کنید یا قرار نیست، پس این کارها را انجام ندهید. توانایی شما برای متمرکز ماندن روی او علیرغم حواس پرتی نشان می دهد که ارزش عشق او را دارید.

۹-غافلگیر کردن او یک بار در حالی که…

ماجراجویی و هیجان در یک رابطه برای زنان مهم است، این رابطه را پویا نگه می دارد. وقتی قرارهای به یاد ماندنی می‌سازید یا سورپرایزهای سرگرم‌کننده‌ای برای او می‌آورید، مطمئن شوید که آنها سورپرایزهای امنی هستند که او را خیلی از منطقه آسایش او یا شما را خیلی دور از منطقه خود دور نمی‌کند. بستن چشمان او برای رانندگی به یک پیک نیک عاشقانه نمونه ای از یک سورپرایز خوب و آسان است، در حالی که زدن زن دیگری روی او در اتاق خواب ممکن است یک سورپرایز ناامن باشد.

۱۰-شنونده خوبی باشید

شنونده فعالی باشید او عاشق کسی نمی شود که حرف های او را به خاطر نمی آورد. اگر کمک کرد، پس از گفتگوهای مهم یادداشتی برای خود بنویسید. این به شما کمک می کند آنچه را که در مورد آن صحبت کرده اید به خاطر بسپارید. به نتیجه یا حل هر مشکلی که دارد علاقه مند باشد.

۱۱-جوانمرد باشید

جوانمردی برای بسیاری از زنان مرده نیست و هرگز نخواهد بود. درها را برای او باز کن در صورت نیاز یک دست را به سمت بالا یا پایین بیاورید. مودب باش. در مقابل او از گرامر ضعیف یا زبان توهین آمیز استفاده نکنید. این اقدامات ساده به او نشان می دهد که او خاص است و شما می خواهید که او خوشحال و مراقبت شود.

۱۲-در اتاق خواب رمانتیک برای شریکتان دلبری کنید.

در حالی که این مهم ترین عامل نیست، زندگی زناشویی شما می تواند بر عشق او به شما تأثیر بگذارد. یاد بگیرید که چگونه رابطه جنسی عاشقانه داشته باشید و آن لحظات را خاص کنید. رفتارهای اتاق خواب که بیشتر از شما روی او متمرکز است، باعث می شود که او احساس خاص بودن و مراقبت کند. این یک روش دلبری کردن برای زنان است.

۱۳-برای آینده برنامه ریزی کنید

زنان ثبات در روابط را دوست دارند، بنابراین برنامه ریزی برای آینده در صورت لزوم می تواند به او کمک کند که عاشق شما شود. همه چیز از برنامه ریزی یک تعطیلات مشترک برای سال آینده گرفته تا صحبت در مورد اهداف آینده خود به عنوان فردی می تواند به او کمک کند تا در رابطه شما احساس امنیت کند.

۱۴-به او نشان دهید که شما عشق زندگی او هستید

اگر می‌دانید که عاشق یک زن هستید و می‌خواهید او نیز همین احساس را داشته باشد، درک اینکه چگونه عشقی را که می‌خواهید به دست آورید می‌تواند به شما کمک کند تا با زن رویاهایتان رابطه‌ای عاشقانه ایجاد کنید. اینکه یک دختر را عمیقاً و دیوانه وار عاشق خود کنید یک مسئله زور نیست، بلکه به این است که بهترین نسخه شما باشید و بفهمید که چگونه زندگی او را برجسته می کند.

مشاوره تحصیلی کسی که از درس خوندن پیشمون شده و می خواهد درست انتخاب رشته کنه

نقش مهارت دلبری در زندگی زناشویی

عوامل فرهنگی و اجتماعی به گونه ای بوده است که دختران از همان ابتدا برای ابراز احساسات، عشق ورزی و تقویت صمیمت زناشویی آموزش های لازم را دیده اند.

اما مردان بیشتر برای قوی بودن، سرسختی، پیروز شدن در رقابت ها و به دست آوردن استقلال شخصی تربیت شده اند. به همین دلیل نمی توان از مردان انتظار داشت تا به خوبی به احساسات شما پی ببرند و عواطف و احساسات خود را بیان کنند.

در این شرایط شما باید مهارت های دلبری کردن را بیاموزید تا بتوانید به خوبی همسرتان را به خود وابسته کرده و روابطتان را در جهت مسیر زندگی رویایی تان به درستی مدیریت کنید در این شرایط شوهرتان می تواند به خوبی به شما ابراز علاقه کند.

هم چنین با برقراری رابطه دوستانه و صمیمی با شوهرتان به او فرصت می دهید تا برای ابراز عشق و بیان احساسات آماده شده و به خوبی بتواند به شما ابراز احساسات نماید.

در صورتی که در این خصوص با مشکلاتی رو به رو شدید از مشاور خانواده و زوج درمانی استفاده نمایید، در این راستا مرکز مشاوره ستاره ایرانیان از مشاورانی برجسته و آگاه تشکیل شده است و خدماتی به صورت حضوری و تلفنی ارائه می دهد و شما را در حل مشکلات تان یاری می رساند.

منبع: روش دلبری معجزه آسا