رفتار مرد با همسرش

رفتار مرد با همسرش چگونه باشد؟ ازدواج کار گروهی است و این هر دو شریک را ملزم می کند که تلاش های فردی خود را انجام دهند تا کارها انجام شود.

همانطور که شما می خواهید یک “شوهر خوب” باشید، شوهر شما نیز همسر خوبی می خواهد. زنان مدرن و مترقی ممکن است اوقات سختی را برای پذیرش ایده “همسر خوب” داشته باشند. اما صبر کنید به این نتیجه نرسید که همسر خوب بودن ایجاد شخصیت کلیشه ای از یک زن متاهل است. زیرا اینگونه نیست.

در این پست همسرانه در مورد “چگونه یک همسر خوب باشیم” ، ما روش های مختلفی را که زنان می توانند ازدواج خود را به موفقیت برساند بررسی می کنیم. ادامه مطلب

شرایط همسر خوب |رفتار مرد با همسرش

برای همسر خوب بودن هیچ راه حل واحدی وجود ندارد. اما موارد خاصی وجود دارد که شما باید و نباید در یک رابطه انجام دهید تا یک شریک عالی باشید. در اینجا ، چند ویژگی شخصیت که می تواند شما را به همسری خوب تبدیل کند ، لیست می کنیم.

۱٫ ابراز عشق کنید

آیا شوهرت را دوست داری؟ آیا وقتی کنار او هستید احساس خوشبختی و امنیت می کنید؟

اگر متعهد شده اید که یک عمر را با یک مرد از طریق عروسی ها سپری کنید ، باید او را دوست داشته باشید. اما دوست داشتن کافی نیست. یک رابطه ، در میان احساسات دیگر ، در ابراز آن عشق رشد می کند. بنابراین اگر شوهر خود را دوست دارید ، به او بگویید و به او نشان دهید که چقدر برای شما معنی دارد.

نیازی نیست که هر روز عشق را با دقت بیان کنید. این فقط می تواند حرکات کوچکی از قبیل بوسه یا نوک زدن روی گونه های موجود در آن زمان ، یا تهیه صبحانه مورد علاقه خود را هر چند وقت یک بار یا انتخاب فیلمی که دوست دارد با هم تماشا کنیم ، انجام دهد.

رفتار مرد با همسرش

 

۲٫ برقراری ارتباط

در هر رابطه ای ، ارتباط حیاتی است. و ازدواج نیز از این قاعده مستثنی نیست. این تصورات غلط را که تصور می شود شریک زندگی می داند طرف مقابل چه فکر می کند و می خواهد ، دور بریزید. شوهر شما نمی تواند ذهن بخواند ، همانطور که شما نمی توانید. شما ممکن است در مورد علاقه و ترجیحات دیگران بدانید ، اما نه لزوماً آنچه که آنها فکر می کنند یا احساس می کنند.

گسترش ارتباطات در معنای ازدواج که شما شوهر خود را به چه فکر می کنید و یا احساس و آنچه شما از او انتظار است. با شوهر خود صحبت کنید – بپرسید ، بگویید و بحث کنید. از درمان خاموش ، که می تواند شرایط را بدتر کند ، اجتناب کنید همسر خود را در مورد آنچه می خواهید حدس بزند ، ترک نکنید و از تصور یا تصور مواردی درباره رفتار او خودداری کنید.

۳٫ حامی باشید

شغل ، سرگرمی یا هر چیز دیگری که همسرتان دنبال می کند ، خواهان حمایت شما خواهد بود و خواهان آن است. حامی بودن در ازدواج فقط به معنای حضور در آنجا نیست که شریک زندگی در شرایط سختی به سر می برد. این در مورد قدردانی یا ستایش او هنگام دستیابی به یک مرحله مهم است ، یا هنگامی که بر ترس خود غلبه می کند و چیز جدیدی را امتحان می کند.

همیشه حمایت کردن همیشه گفتن حرف های خوب نیست. این همچنین در مورد ارائه انتقاد سازنده برای تشویق او برای پیشرفت در هر کاری است که انجام می دهد. به عنوان مثال ، حمایت از ایده تجاری جدید همسرتان در هنگام راحتی اقتصادی ، روش خوبی برای تقویت اعتماد به نفس و تقویت روابط است.

۴٫ بهترین دوست او باشید

بهترین ازدواج آن عقد است که زن و شوهر بهترین دوست یکدیگر باشند. هیچ چیز بهتر از عشق ورزیدن با بهترین دوست شما نیست. این عشقی عمیق ، قوی و اصیل است. اجازه دهید یک دوستی سالم بین شما و شوهرتان برقرار شود و ببینید چه تفاوتی در زندگی شما ایجاد می کند.

۵- به شخصی که هست احترام بگذارید |رفتار مرد با همسرش

بهترین ازدواج ها ازدواج هایی است که شریک زندگی به یکدیگر احترام می گذارند . شوهر شما فرد خودش است ، با نقص و همه چیز. به شخصی که هست احترام بگذارید ، نه به خاطر کاری که برای شما یا خانواده انجام می دهد. احترام متقابل در ازدواج یک امر ضروری است. این نشان دهنده نحوه گفتار و رفتار شما با یکدیگر است. 

شوهر خود را تحقیر، اعتصاب یا صدمه نکنید، چه در خلوت و چه در جمع کمی اذیت کردن اشکالی ندارد، اما توهین اشکالی ندارد. بنابراین قبل از صحبت صحبت های خود را تماشا کنید و فکر کنید.

۶٫ به علایق او علاقه نشان دهید

به علایق او علاقه نشان دهید

هر آنچه شوهرتان دوست دارد نمی تواند شما را مورد علاقه قرار دهد نیازی نیست که کارهایی را که او دوست دارد انجام دهید ، اما به شوهر خود این فضا را بدهید تا علایق خود را دنبال کند و نسبت به کاری که انجام می دهد کنجکاوی نشان دهد. از او درباره بازی ، کتاب یا سرگرمی مورد علاقه خود س Askال کنید. کمی تکالیف انجام دهید و با چیزهایی که به آنها علاقه دارد آشنا شوید تا بتوانید در مورد آن نیز گفتگو کنید.

۷٫ به نیاز او به فضا احترام بگذارید

“فضا” مفهومی است که تعداد کمی از مردم آن را درک می کنند. هر شخصی به فضای خودش نیاز دارد. حتی مردان متاهل در بعضی مواقع به فضای خود احتیاج دارند و ممکن است بخواهند در غار انسان خود عقب نشینی کنند. به آن احترام بگذارید و به او فضای کمی بدهید و به او اجازه دهید تا سرگرمی ها و علایق خود را دنبال کند . محدود کردن آزادی و فضای همسرتان می تواند برای آنها خفقان آور باشد و تأثیر منفی بر روابط داشته باشد.

۸٫ گوش کنید

گوش دادن برای برقراری ارتباط موثر بسیار مهم است و شاید مهمتر از صحبت کردن باشد. بنابراین سعی کنید آگاهانه نه فقط برای شنیدن ، بلکه وقتی همسرتان صحبت می کند گوش دهید و بفهمید. در هنگام مکالمه به او توجه کنید. تلفن خود را کنار بگذارید ، تلویزیون را خاموش کنید یا موسیقی را که می تواند شما را منحرف کند ، کم کنید. توجه کامل همسرتان هنگام صحبت کردن نشان می دهد که چقدر به او احترام می گذارید.

گوش دادن به این معنی نیست که باید با او موافق باشید. اما حتی برای مخالفت ، باید به صحبت های او گوش دهید.

۹٫ قدرشناس باشید

مردان نیز این نیاز را دارند که مورد محبت ، قدردانی و تمجید قرار گیرند. به او بگویید که چقدر از کارهای کوچکی که برای شما ، برای بچه ها یا در خانه انجام می دهد قدردانی می کنید. ستایش او را تشویق می کند که کارهای بیشتری برای شما انجام دهد ، و همچنین پیام می دهد که تلاش های او شناخته شده است. برای نشان دادن قدردانی نیازی به ستایش او نیست. یک “تشکر” ساده و واقعی کافی است.

 

۱۰٫ روش صحیح جر و بحث را بیاموزید 

آیا شما هیچ زوج متاهلی را سراغ دارید که با هم دعوا نکنند؟

ازدواج در مورد دو فرد متفاوت و منحصر به فرد است که اختلافاتی خواهند داشت. اختلافات و اختلافات ممکن است گاه به درگیری منجر شود. و این درگیری ها ، اگر زیاد باشد ، می تواند رابطه را متشنج کند. این بدان معنا نیست که شما هر بار سازش کنید. نه

این بدان معناست که شما باید فکر کنید و جنگهای خود را عاقلانه انتخاب کنید. از خود بپرسید – “آیا ارزش جنگیدن دارد؟” چه عاملی مانع از سازش شما می شود و اجازه می دهید شوهرتان گاهی اوقات راه خود را داشته باشد؟ اگر یک مسئله پیش پا افتاده است ، بگذارید برود. اجازه ندهید که نفسانیت شما در رابطه ای شاد و عاشقانه با مردی که دوستش دارید ، قرار گیرد.

۱۱٫ صادق باشید

صداقت پایه و اساس یک رابطه قابل اعتماد است . ازدواج هایی که دوام می آورند بر اساس صداقت و ارتباط آزاد است ، جایی برای تقلب یا دروغ وجود ندارد. شوهر شما همانطور که شما از او سزاوار صداقت و صداقت از شما است.

راستگو بودن همیشه آسان نخواهد بود. گاهی اوقات صداقت شما ممکن است شوهرتان را ناراحت کند و حتی ممکن است به درگیری منجر شود. اما عدم صداقت می تواند آنقدر به رابطه آسیب برساند که شرکا وقت سختی دوباره برای اعتماد به یکدیگر خواهند داشت. یک دروغ یا خیانت و شوهر شما ممکن است همیشه در مورد راستگویی شما شک طولانی داشته باشد.

۱۲٫ خود واقعی خود باشید

اگر با آنچه که هستید راحت نیستید ، راحت نخواهید بود که خود واقعی خود را برای شریک زندگی خود آشکار کنید. از همان ابتدا ، در رابطه واقعی خود واقعی خود باشید. صادق بودن با آنچه که هستی همچنین در مورد صادقانه بودن با شوهرت است و این به ایجاد یک رابطه مطمئن کمک می کند.

۱۳٫ خوش بگذرانید

هر روز ازدواج هیجان انگیز نیست. جایی در طول راه ، بی حوصلگی ایجاد می شود. شما وارد یک کار عادی می شوید و کارهای روزمره را انجام می دهید. وقتی نادیده گرفته شود ، بی حوصلگی می تواند منجر به ناراحتی شود. خوب شما چکار می کنید؟

لذت ببرید و اجازه ندهید که خستگی در روابط شما رخ دهد. به تاریخ ، پیک نیک ، سفرهای جاده ای و تور بروید. یا شب های فیلم را برنامه ریزی کنید ، شام را با هم بپزید ، یک سریال تلویزیونی تماشا کنید ، احمقانه باشید ، با هم در کلاس های یوگا یا رقص شرکت کنید ، با هم یک زبان بیاموزید و کاری انجام دهید که به شما کمک کند از محیط راحتی خود خارج شوید.

۱۴٫ عشق را افزایش دهید

عاشقانه را بالا ببرید

ازدواج هایی که فاقد رابطه عاشقانه هستند دیر یا زود بهم می ریزند. بنابراین عاشقانه خود را با یک یا دو درجه افزایش دهید و به اصول اولیه برگردید. معاشقه کنید ، او را اذیت کنید ، با عشق او را لمس کنید ، خود به خود او را ببوسید و او را در اتاق خواب هدایت کنید. برداشتن اولین قدم در رابطه عاشقانه یا عشق ورزیدن به معنای نیازمندی شما نیست و شما را از مرد کم نخواهد کرد. بنابراین اگر می خواهید احساس عاشقانه ای داشته باشید ، پیش بروید و آن را انجام دهید. او را غافلگیر کنید!

 

۱۵٫ در رختخواب خلاق باشید

چیزی که همه مردان می خواهند بدانند خوب بودن در رختخواب است. آنها باید بیشتر آن را بشنوند ، تا اعتماد به نفس خود را تقویت کنند و به آنها احساس کنند مانند “مرد دا” هستند. همانطور که گفته شد ، ممکن است بیشتر مردان راحت نپرسند که در رختخواب چه می خواهند. اما در یک ازدواج ، شما باید بتوانید در مورد وحشی ترین خیالات خود صحبت کنید و آنها را امتحان کنید. بنابراین ، نگران خلاقیت و آزمایش چیز جدید با شوهر خود نباشید. این می تواند چیزی باشد که شما دوست داشته باشید یا او آن را دوست داشته باشد. فقط بدون نگرانی از اینکه مورد قضاوت قرار بگیرید این کار را انجام دهید.

همسر خوب بودن همه این نیست که یک همسر مطیع یا مطیع باشی که هر نیاز شوهرش را برآورده کند (سلام! این دهه ۵۰ نیست). این در مورد شریک زندگی کامل بودن است که به همان اندازه در رابطه سهیم است و شخصیت شوهر را تکمیل می کند. ازدواج ها دو طرفه است ، بنابراین اگر همسر خوبی می خواهید ، باید حاضر باشید همسر خوبی باشید.

نظر شما در مورد همسر خوب بودن چیست؟ رفتار مرد با همسرش چگونه باشد؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *