۴ دلیل برای مناسب بودن خرید درمانی برای شما

“خرید ارزانتر از یک روان پزشک می باشد”. آیا خرید درمانی یک روش درمان موثری می باشد؟ چه باور داشته باشید و چه باور نداشته باشید، این مورد می تواند درست باشد!
آیا به ترغیب بیشتری برای مراجعه به این درمان نیاز دارید؟ در ادامه ۴ دلیل برای اثبات مناسب بودن خرید برای شما بیان شده است!

زمانی که شما ظاهر خوبی داشته باشید، احساس خوبی خواهید داشت

زمانی که به یک چیزی وانمود می کنید، همانند آن عمل خواهید کرد. زمانی که شما باور داشته باشید که فوق العاده به نظر می رسید، به صورت طبیعی، اعتماد به نفس بیشتری به دست خواهید آورد.
پوشیدن لباس معمول خانگی خودتان در یک جلسه رسمی را با پوشیدن شلوارها و ژاکت های محبوبتان در این جلسه مقایسه کنید؛ یا رفتن به یک مهمانی با لباس های نامناسب را با پوشیدن لباس کامل جدید و همراه با کفش های مناسب مقایسه کنید.
خرید و نتایج مربوط به خرید شما، منجر به افزایش روحیه شما می شود، هیچ شکی نسبت به این مورد نداشته باشد.

علم موجود

همانطور که محققان هم تایید کرده اند، خرید وسایلی که دوست دارید، منجر به تشویق و افزایش روحیه شما می شود.

4 دلیل برای مناسب بودن خرید درمانی برای شما

4 دلیل برای مناسب بودن خرید درمانی برای شما

بر اساس یک مطالعه ۱۰ ساله صورت گرفته توسط دانشمندان موسسات تحقیقاتی سلامت ملی تایوان، افرادی که تقریبا به صورت روزمره خرید می کنند، به احتمال ۲۵% بیشتر از سایر افراد عمر خواهند کرد. مهمترین نتیجه این تحقیق عبارت از این بود که فواید خرید برای مردان، بیشتر از زنان می باشد!

دوره انتقال راحت

تجربیات جدید در برخی مواقع می توانند ترس آور باشند و خرید می تواند به عنوان یک آماده سازی ذهنی برای این اضطراب ناشناس عمل کند. زمانی که شما خرید می کنید، نحوه استفاده شدن از محصول و ظاهری که خواهد داشت را مشاهده خواهید کرد و در نتیجه می توانید خودتان را آماده یک تجربه جدید بکنید.
به یاد بیاورید که برداشتن کیف مدرسه ای جدید در شروع دوره مدرسه، چه احساسی را در شما ایجاد می کرد؟ یا تصور کنید که یک هتل تزئین شده چه احساسی را می تواند در شما ایجاد کند، یا خرید یک لباس خوش سلیقه و عروسک های مناسب برای کودکتان، چه تاثیری خواهند داشت. همه این موارد به از بین رفتن استرس انتقال کمک می کنند.

خرید یک نوع ورزش می باشد

نه، این مورد در تمامی شرایط درست نمی باشد! ما در حین پیاده روی و خرید کردن، در مقایسه با مشاهده کردن نت فلیکس ، کالری بیشتری را می سوزانیم. بنابراین زمان بعدی که خواستید آخر هفته خودتان را بر روی تخت بگذرانید، ترک کردن خرید خانگی و خرید حضوری را در نظر بگیرید.

نویسنده : مشاوره خانواده

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *